Wasze zbroje/broń

Wasze zbroje/broń

Postprzez Gaw » 24 lip 2006, 11:17

jaka macie zbroje i bron?

pare osob jeszcze w to gra (np ja jeszcze troche :P ), jak ktos nie gra to tez niech wpisze tak "na podsumowanie"

ja mam:

zbroja - helm rathalos (zwykly), reszta hi-metal+
bron - red dragonsword (ten miecz z elementem dragon) + 2 skonczone rusted - miecz i mlot

Postprzez tOmO POL » 24 lip 2006, 13:04

Biegam w rathalosie.
bronie - rathalos firesword, dragon ultimus, ta ostatnia iron katana (tego używam i na singlu wszystko pokonałem), nie pamietam jak się nazywa i jeszcze jakieś inne bronie mniej ważne, nieuzywane.

Postprzez InSiDe » 24 lip 2006, 14:27

[a]Jako, że HM i MHF (na psp) to prawie te same gry to też się wpiszę :] Ja ganiam w pełnym garniaku z Caphalosa. Fakt, wygląda trochę jak kostium do fitnessu z podupczonych, murzyńskich filmów lat '80. Średnio też do młotka pasuje ale cóż. W MHF zmuszony jestem grać sam a w pojedynkę to jest w ______ zabawy.
[a]W MH2 miałem sporą część armora z krabów i jakoś mi się zwalił save. No nic, poczekam na wersję EU (albo chociaż USA).

Postprzez Devil_2k » 24 lip 2006, 21:17

Zbroję miałem połączenie ratha i tego chłopka co się z niego robiło Eager Cleaver (nie pamiętam jak się zowie).

Broń - Eager Cleaver (mój ulubiony) i miecz z Ruststone'a, ethernal Blade czy coś takiego ? :)

Postprzez PGWD » 24 lip 2006, 21:53

InSiDe napisał(a):Ja ganiam w pełnym garniaku z Caphalosa. Fakt, wygląda trochę jak kostium do fitnessu z podupczonych, murzyńskich filmów lat '80. Średnio też do młotka pasuje ale cóż.

no delikatnie ten kostium opisales;)

Ja bron mam ten dragonsword lepszy i dragon lance najlepszą, a ze stroju to chyba cale khezu (nie pamietam) i z aurorosa mi braklo 1 czesc albo 2 nie pamietam (pogral bym se)
PGWD
Uzależniony
Uzależniony

Postprzez szuja.pl » 31 lip 2006, 16:39

stroj:
w czesci auroros, w czesci grav+... (sword)
do gunnera ma calego iana (zwyklego)... ;)

poza tym mam chyba jeszcze calego losa (dla sworda) ;)...

bronie (niepamietam dokladnie) :
duale z ogniem,BDS,Dragonsword (pierwsza "forma"),Grvios Spear,Grayburg Jawelin,duale z woda ;)...

Postprzez juraks » 13 sie 2006, 05:30

W skrzyni tylko 100 slotów więc dużo tam sie nie mieści.
Ogólnie to mi brakuje z broni Enormous Hammer(szynka z kością) oraz Catburglar(to co kocury używają za broń),oraz Earth Crystals na dokończenie wszytkich broni z Rusty,ze zbroi: 7 plate'ów na seta z losa dla blade mastera i gunnera,
reszte mam(te najlepsze,użyteczne,unikaty) lub moge zrobić.

Re: Wasze zbroje/broń

Postprzez sacriface » 15 lut 2008, 22:07

moje sety
Rathalos
Ratian
Tigrex
Basarios
Blango
Ceanataur
itp
a z broni to akurat niemam czym sie pochwalic
Striped Striker 884 i Devil slicer 720 thundr 450 :D

Re: Wasze zbroje/broń

Postprzez 3141 » 21 lip 2008, 23:59

Ciekawy temat.

Pancerz

Dark Akantor Set (581 obrony) ze zdolnościami :
Reckless Abadon + 2 (+20% szansy na krytyka)
Defence + 20
Sharpness + 1 (ostrość broni wyższa o jeden poziom)

Broń

Carapaceon Slicer 1104 Obrażeń, biała ostrość
zdolność specjalna Defence + 40, 30% szans na krytyka

Bardzo łatwo przyszło mi zauważyć że im więcej Defa, tym przedzieranie się przez grę jest łatwiejsze.

Mój Def w czasie wykonywania Questa to 621, jak to możliwe skoro dopiero rozpocząłem dodatek ?

Broń daje Def + 40, Armorcharm oraz Armortalon w ekwipunku Def + 61, odpowiednia potrawa w Felyne Kithen Hp +50, Def +20, Set Dark Akantor Def + 5x92 ( 460) + zawsze przed walką "Armor Seed" Def + 40.

To wszystko dodane do siebie daje pancerz zapewniający długowieczność. ^^

Dobrze jest mieć w kuchni koty posiadające zdolność 'Felyne Defense" który daje szanse na otrzymanie w walce mniejszych obrażeń. (5 kotków z tą zdolnością daje 80% szansy na to że po dobrym najedzeniu się dostaniemy gratis właśnie w formie tej zdolności.)

Powrót do Monster Hunter