Obudowa do PSP

Obudowa do PSP

Postprzez MJ DwaTrzy » 24 lip 2006, 18:14

Wiecie gdzie mozna kupic orginalna obudowe do PSP ? Kupowal juz ktos ?
Chce kupic nowa bo upuscilem PSP wychodzac z samochodu na ziemie. Na szczescie PSP dziala i tylko obudowe musze wymienic bo strasznie to wyglada.

Postprzez InSiDe » 24 lip 2006, 18:49

[a]Ugh, nawet jeśli już znajdziesz to pieprzenie się z zakładniem jest dość... kłopotliwe. No cóż, nie znam żadnego sklepu z grupy zaufany. Pozostaje Ci dać się namówić na jakieś ofłoszenia na ps2nfo czy coś w ten deseń.
[a]Moja konsolka wypadła mi z kieszeni na bruk gdy się schylałem (bo mi wafel pod piwo spadł ze stołu :]). Była tylko w gumowcu z packa i jedyne co jej się stało, to lekkie zagniecenie na rogu. Cóż, nie widać nawet z bardzo bliska ale pod palcem czuć.
[a]Cierpię wraz z Tobą i napisz, jak spobie poradziłeś.

Postprzez Devil_2k » 24 lip 2006, 20:59

Słyszałem, ze rozbieranie PSP jest niebezpieczne (łatwe uszkodzenia wyświetlacza itp.).Może na ebay'u ktoś ma obudowę lub zepsuty egzemplarz PSP ? (cegłę np :) ).

Postprzez Gaw » 24 lip 2006, 21:09

a ja slyszalem, ze ludzie rozbieraja zeby naprawic wyswietlacz (hot/dead pixele)

Postprzez MJ DwaTrzy » 24 lip 2006, 21:09

Zdjac i wbudowac nowe Faceplate nie jest takie trudne. Do odkrecenia jest tylko 5 srob.
Tylko w tym problem ze 2 z nich znajduja sie pod plaba gwarancyjna. I teraz pytanie czy sie polaca tracic gwarancje dla wygladu ?
Po downgradzie gwarancja przepada ?

TAK i TAK wyglada moje PSP. Nie jest az tak zle ale wole bez uszkodzen ;) .

i tu jeszcze orginalne obudowy :

http://www.mediaxstore.de/oxid.php/sid/ ... -fuer-PSP/

http://www.divineo.cn/cgi-bin/div-cn/psp-facep

Postprzez Gaw » 24 lip 2006, 21:12

Downgrade nie jest wykrywalny (nie jestem pewien na 100%), a nawet jak i zwalisz przy downgrade to calkiem mozliwe, ze ci wymienia (jak powiesz, ze robiles upgrade i cie nie wyczaja).

Postprzez MJ DwaTrzy » 24 lip 2006, 21:18

No tez tak mylsle ale kto wie. Moze potrafia sprawdzic jakie FW byly instalowane na PSP i wtedy lipa bedzie ,bo kupilem z 2.0 a mialem 1.50 :roll: .
Jezeli po downgrade sie treci gwarancje to bez zastanowienia wymieniam obudowe.

Postprzez PGWD » 24 lip 2006, 21:59

ja pierdziele tylko troche ci sie zniszczylo ja bym sie nie przejmowal
PGWD
Uzależniony
Uzależniony

Postprzez Gaw » 24 lip 2006, 22:08

Ja tez gdybym kupil sprzed do grania, a nie do "wygladania" jakim jest PSP :P

Postprzez Devil_2k » 24 lip 2006, 22:13

A ja bym się przejmował :) Przejmuję się nawet wielką rysą na nowiutkim iXie mojego ojca :lol:

Postprzez MJ DwaTrzy » 24 lip 2006, 22:17

Spoko wiem ze jest do grania ale graniem takiej rysy sie nie zrobi.

Postprzez Gaw » 24 lip 2006, 22:23

wlasnie pisze, ze jest w malym stopniu do grania, ja bym sie przejmowal jak bym sprzet za 1000 o ziemie starl

Postprzez MJ DwaTrzy » 24 lip 2006, 22:29

Zaczekam jeszcze kilka dni i zobacze czy bede wymienial obudowe.

Postprzez Sweet Tooth » 25 lip 2006, 10:50

Ei MJ witaj w klubie tych co upuscili PSP i popsuli przedni panel

[ Dodano: 25-07-2006, 11:52 ]
Ej a w tym sklepie co link dales to do polski wysylaja??

Postprzez Foxter » 25 lip 2006, 12:39

ale podobno serwis SONY wymienia panele... w ramach akcji "podaruj nowy panel" no logiczne jest to, ze dodja dodatkowe koszty... ale przynajmiej gwarancji sie nie traci.

a z ta gwarancja... to mysle, ze nikomu by sie nie chcialo sprawdzac z jakim fw. spala Twoja PSP - tylko po to, zeby wymienic panel :/ no najwyzej spotka Cie mila niespodzianka w postaci najnowszego fw. 2.xx :mrgreen:
Ostatnio edytowano 25 lip 2006, 12:45 przez Foxter, łącznie edytowano 3 razy

Następna strona

Powrót do PlayStation Portable