Obudowa do PSP

Postprzez Sweet Tooth » 25 lip 2006, 13:25

A nie sprzedaja moze takich paneli w Centrum Sony (bez oddawania kosoli w ich lapy bo moja jest z USA i ma plombe zdarta)????

[ Dodano: 25-07-2006, 16:44 ]
Patrzylem na eBayu to taki przedni panel do PSP mozna za niecale 6 zeta miec
http://cgi.ebay.pl/SONY-PSP-REPAIR-PART ... dZViewItem

[ Dodano: 25-07-2006, 16:45 ]
Ja bym kupil jak by umial na eBayu

Postprzez MJ DwaTrzy » 25 lip 2006, 17:37

tylko zobacz koszt wysylki ;)

Oki narazie nie bede wymienial obudowe a napewno nie oddam do servisu zeby mi wymienili . Teraz jest inny plan z moim PSP a mianowicie : http://forum.gameown.com/viewtopic.php?p=574#574
Ostatnio edytowano 25 lip 2006, 17:37 przez MJ DwaTrzy, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Sweet Tooth » 26 lip 2006, 10:32

koszty przesylki 60 zeta ale to i tak taniej niz z tych sklepow co ty linki dlaes :razz: bo tam 30 ojro chcom a w tym drugim 30 baksow. Czyli z Hong - Kongu taniej :wink:

Postprzez okno » 14 wrz 2006, 13:44

witam morzna kupic obudowy do psp sa gdzies widzialem stronke ale jak masz gwarancie to nie warto wymieniac potem tracisz wszystkie przywileje rzaden serwis tego ci nie zaliczy
okno
Chce posiadać
Chce posiadać

Postprzez Sweet Tooth » 23 wrz 2006, 16:14

Tak mozna kupic w polsce przednie panele do PSP ale sa to tanie podruby slabej jakosci nadodatek bez zadnych logosow PSP i Spny

Postprzez MJ DwaTrzy » 23 wrz 2006, 16:31

Najlepiej kupic orgnalna obudow, nie kosztuje az tak duzo.

Postprzez petero85 » 25 kwi 2007, 08:43

Tak najlepiej orginalne obudowy i panele

Postprzez Loki » 03 maja 2007, 22:57

Po Bricku PSP'ka przy zmianie FW nie uznaja ci reklamacjii no chyba ze sie o to ciezko postaracie.Rozbieracie konsolke bez zrywania plomb ^^ co nie jest latwe i przejezdzacie wlaczona elektryczna zapalniczka po wszystkich obwodach.wtedy nie ma opcji zeby podpieli waspod kosc flashujaca ^^ - walicie scieme ze podczas upgradowania FW z jakigos tam na jakis tam(byle orginalny ^^ ) jeszcze pozostaje troszke klucenia sie o swoje i po problemie ^^.-Nic prostszego :P-nie radze robic tego samemu jesli nie macie o tym sprzecie sporego pojecia i wiedzy :P.
Tez mam krachnietom obudowke i czekam na przyplyw funduszy jak juz tylko beda to zakupie sobie jakis fajny panelik ^^.Wart wziacpod uwage to ze po zdieciu plomb mozecie pobawic sie w instalowanie modCip yyy Chipa ^^ dodawaniu lampek i ogolnemu P.I.M.P'owi swojej maszynki ^^ a to naprawde bawi czasami bardziej niz granie ^^.

Poprzednia strona

Powrót do PlayStation Portable