Nawigacja w PSP

Nawigacja w PSP

Postprzez MJ DwaTrzy » 25 lip 2006, 17:36

Zamierzem zainwestowac w Nawigacje do PSP
http://deniska.dcemu.co.uk/

Juz prawie wszystkie potrzebne czesci znalazlem w necie i suma wychodzi na okolo 150 €. Tak czytajac texta ktorego nie rozumem zbytnio, wydaje mi sie ze nie duzo roboty z tym.

Co o tym myslicie ?
Ostatnio edytowano 12 mar 2007, 17:54 przez MJ DwaTrzy, łącznie edytowano 6 razy

Postprzez tOmO POL » 25 lip 2006, 18:13

A coś więcej napisać o tej nawigacji możesz. Bo ja narazie sądze, że nie wiem o co chodzi :wink: , domyślam się że chcesz jakiś gprs wbudować czy cuś, ale pewny nie jestem.

Postprzez MJ DwaTrzy » 25 lip 2006, 18:33

Jest to nawigacja satelitarna GPS-nawigacja oparta o sygnały radiowe wysyłane przez sztuczne satelity Ziemi ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Nawigacja ) .

Zobacz , to sluzy do pokazywania drogi do wybranego celu .Wpisujesz adres i na ekranie PSP bedziesz mial droge ktoredy masz isc (jechac) zeby dotrzec do wybranego wczesniej celu. Sony tez cos takiego planuje ale jakos sie zabardzo obiaja .
Ostatnio edytowano 25 lip 2006, 18:34 przez MJ DwaTrzy, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Devil_2k » 25 lip 2006, 19:19

Był na jakimś e3 kiedyś pokazany GPS do PSP.

MJ - a jak sobie to zamontujesz to będziesz widział 'siebie' na psp ? :) Usługę będziesz miał darmową czy jeszcze będziesz coś płacił ?

Postprzez Foxter » 25 lip 2006, 21:28

usluga chyba darmowa jest... pozostaje kwestia zdobycia mapy... bo sam z siebie ten gps wszystkiego nie rozrysuje.
nie no fajny gadzet wiadomo ze nie poda informacji gdzie w okolicy jest najblizszy bar/godziny otwarcia/ i ceny piwa.. ale wystarczy ze rozrysuje trase i... w droge.

ale bylo cos ze SONY z gps ma wystartowac pod koniec roku... + fw 3.0
Ostatnio edytowano 25 lip 2006, 21:29 przez Foxter, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez MJ DwaTrzy » 25 lip 2006, 22:28

Usluga jest darmowa tylko tak jak mowi foxter nie wiem czy w tym homebrew do tej navigacji jest tez mapa europy czy tylko tam kolo USA wrzucil. Poszukam i sie zobaczy jak sprawa wyglada.

Co do SoNy i ich navi to nie chce mi sie czekac a szczegolnie nie mam zamiaru updatowac mojego FWra

Postprzez InSiDe » 26 lip 2006, 05:57

[a]Ta mapka to osobny progs (jeśli w ogóle można to tak nazwać). Koleś kiedyś zrobił mapki miast USA w jpg. Myślę natomiast, że z powodzeniem możnaby wyskorzystać mapy ogólno dostępne w sieci jeśli udałoby się jakoś koordynaty w nich zadokować.

Postprzez tOmO POL » 26 lip 2006, 11:17

MJ DwaTrzy napisał(a):Zobacz , to sluzy do pokazywania drogi do wybranego celu .Wpisujesz adres i na ekranie PSP bedziesz mial droge ktoredy masz isc (jechac) zeby dotrzec do wybranego wczesniej celu. Sony tez cos takiego planuje ale jakos sie zabardzo obiaja .

Spoko wiem co to GPS, tylko wyrzej mi się nazwy pomyliły i dlatego napisałem gprs.

A jak Sony wypuści ten FF 3.0 to i tak niedługo potym odpalisz go sobie na devhooku, więc nie ma się co martwić.

Postprzez MJ DwaTrzy » 12 sie 2006, 11:30

Zostaly zaprezentowane 2 Videa ktore pokazuja GPSa w praktyce:

1. http://www.youtube.com/watch?v=_pMsK9a6 ... ed&search= (troche zamazane ale jak sam autor mowi "ciezko samochod prowadzic i jeszcze do tego krecic video ;) )
2. http://www.youtube.com/watch?v=_nitCHViaCU (wszystko ladnie widac )

Postprzez MJ DwaTrzy » 17 sie 2006, 12:40

No i sie doczekalem . Oto moja nawigacja do PSP :
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Za 2-3 dni koles udostepni program do mapek.
Ostatnio edytowano 17 sie 2006, 12:41 przez MJ DwaTrzy, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez c1n3k » 17 sie 2006, 15:22

hmmm jak narazie to duzo na tych zdjeciach nie widac, jak bedziesz mial juz mapy to daj zdjecia :)
Ostatnio edytowano 17 sie 2006, 15:23 przez c1n3k, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Devil_2k » 17 sie 2006, 15:33

No narazie to tylko złowieszcze kabelki i cyferki na ekranie :)
Ostatnio edytowano 17 sie 2006, 15:46 przez Devil_2k, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez MJ DwaTrzy » 17 sie 2006, 16:09

Te kolka i cyferki to znak ze GPS dziala i wszystko dobrze polutowales. Mapki beda za 2-3 dni to wtedy dam foty. Zrobie tez fote kabla co sobie zrobilem ;). Ten co na fotkach widac na szybko zlepilem ;)
Ostatnio edytowano 17 sie 2006, 16:11 przez MJ DwaTrzy, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez MJ DwaTrzy » 21 sie 2006, 15:09

Zrobilem kilka fotek GPSP.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mapki mozna sciagac prze WiFi odrazu na PSP lub za pomoca progsa "cygwin" na PC.
Ostatnio edytowano 21 sie 2006, 15:18 przez MJ DwaTrzy, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Sweet Tooth » 21 sie 2006, 15:20

Kupiles nowy przedni panel odbudowy do PSP czy mi sie wydaje??

Następna strona

Powrót do PlayStation Portable