Nawigacja w PSP

Postprzez Sweet Tooth » 21 gru 2006, 20:25

Ojojoj jakie wy macie stare info, tak exploit do 2.8 pojawil sie dzisiaj ale czy nie latwiej zrobic upa do 2.5 albo 2.6 i z ktoregos z nich downgrade zrobic bo jest bezpieczniejszy niz z 2.71. :mrgreen:

Postprzez MJ DwaTrzy » 21 gru 2006, 22:56

Sweet Tooth napisał(a):Ojojoj jakie wy macie stare info

a po co mi sie tym interesowac jak mam 1.50

Postprzez Devil_2k » 21 gru 2006, 23:14

MJ DwaTrzy napisał(a):juz sprawdzil devil

Zedytował posta 2 h po moim ;)

Postprzez okno » 21 gru 2006, 23:40

a poco wam nawigacia w psp do czego
okno
Chce posiadać
Chce posiadać

Postprzez zygi » 22 gru 2006, 09:05

MJ DwaTrzy napisał(a):zygi jezeli nie widzisz napisu to mozesz zrobic downgrade tylko ze z 2.01 sie nie da do 1.50.
wypuszczono Exploit dla Firmware-a 2.80, który umożliwia dostęp do trybu Kernel co oznacza ze bedzie mouna zrobic downgrada do 1.50 . zaczekaj az sie downgrade pojawi i zrobisz se downgrada albo jak sie uda to bedziesz mogl na 2.80 odpalac homebrew ;)

Witam, to pytanie jest teraz takie do MJ Dwa Trzy (lub do innych znawców tematu):
Tutaj znalazłem opis jak zrobic dwongrade z 2.01 d0 1.5
http://www.psp-team.pl/artykuly/downgra ... o-1.5.html
i teraz MJ powiedz mi czy można czy nie - sądze że jesteś dobrze zorientowany w temacie. Pozdrawiam

okno napisał(a):a poco wam nawigacia w psp do czego

Jak sama nazwa wskazuje do nawigowania - a tak całkiem serio skoro PSP ma takie możliwości to po co przepłacać za nawigacje jeżeli ma się już PSP i przy nie wielkich kosztach można mieć takie cudo.

Postprzez MJ DwaTrzy » 22 gru 2006, 11:25

zygi napisał(a):Witam, to pytanie jest teraz takie do MJ Dwa Trzy (lub do innych znawców tematu):
Tutaj znalazłem opis jak zrobic dwongrade z 2.01 d0 1.5
http://www.psp-team.pl/ar....01-do-1.5.html
i teraz MJ powiedz mi czy można czy nie - sądze że jesteś dobrze zorientowany w temacie. Pozdrawiam

sluchaj, nie bede ci mowil zrob czy nie , to twoja decyzja . nie odpowiadam za szkody poniesione podczas downgrade. pamietaj ze kazde downgrade moze zbrickowac (zniszczyc ) twoja konsole i bedziesz mogl ja wyrzucic lub przerobic chipem, innej mozliwosci na to nie ma . ja zrobilem z 2.00 i mi wszystko dobrze poszlo .
jezeli bedziesz robiel tak jak w instrukcji to powinni wszystko sie udac . najlepiej zapytaj sie na tamtym forum czy juz ktos to testowal i czy wszystko chodzi .

okno napisał(a):a poco wam nawigacia w psp do czego

zebym cie znalazl i skosil

[ Dodano: 22-12-2006, 11:57 ]
nijaka chinska firma oferuje gotowe kable do ThisMap!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 22-12-2006, 12:30 ]
ukazala sie beta wersea programu do wyszukiwania adresu w PSP . jak sam denski pisze, narazie dziala to tylko w USA.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 22 gru 2006, 11:26 przez MJ DwaTrzy, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Miud » 22 gru 2006, 13:01

nawigacja jest zajebista mam a w domu

[ Dodano: 22-12-2006, 13:02 ]
upieke wam ciaseczka zajebiste ide spac teraz
nara

Postprzez Sweet Tooth » 22 gru 2006, 21:07

MJ DwaTrzy napisał(a):nijaka chinska firma oferuje gotowe kable do ThisMap!

Jak by robil sobie ta nawigacje w PSP to bym wziol ten chinski kabelek bo zapewne bym cos zle polutowal i cala nawigacje zjaral :mrgreen: .
Miud napisał(a):upieke wam ciaseczka zajebiste ide spac teraz
nara

A te cistaka toz czym beda?? :wink:

Postprzez zygi » 22 gru 2006, 22:39

Witam, dzisiaj dokonałem dzieła i w moim PSP mam FW 1.5 :) i teraz mam pytanie do kolegi MJ Dwa Trzy gdzie mam wgrać mapki które mam na moim kompie, pobrałem je mapviewer 0.4 jak mozesz to napisz co mam dalej zrobić jutro zamówie GPS. Dzięki za pomoc

Postprzez MJ DwaTrzy » 22 gru 2006, 23:10

zygi napisał(a):gdzie mam wgrać mapki które mam na moim kompie, pobrałem je mapviewer 0.4

1. wejdz w katalog 1.5 i skopiuj mapViewer i mapViewer do katalou na PSP GAME
2. mapik sciagasz za pomoca programu ktory jest umieszczony w
mapViewer_v04\map_generator_for_windows\gmdl0.4.0b\Google Maps Download\bin\Debug\Google Maps Download.exe
3.mapy musza bys w folderach ktory sie zaczyn od "_" np. _WARSZAWA
4.po sciagnieciu mapy wrzucas na PSP do folderu PSP/GAME /mapViewer/maps/_WARSZAWA

Orginalny odbiornik GPS od sony nie dziala z ThisMap!

Postprzez zygi » 23 gru 2006, 13:03

MJ DwaTrzy napisał(a):
zygi napisał(a):gdzie mam wgrać mapki które mam na moim kompie, pobrałem je mapviewer 0.4

1. wejdz w katalog 1.5 i skopiuj mapViewer i mapViewer do katalou na PSP GAME
2. mapik sciagasz za pomoca programu ktory jest umieszczony w
mapViewer_v04\map_generator_for_windows\gmdl0.4.0b\Google Maps Download\bin\Debug\Google Maps Download.exe
3.mapy musza bys w folderach ktory sie zaczyn od "_" np. _WARSZAWA
4.po sciagnieciu mapy wrzucas na PSP do folderu PSP/GAME /mapViewer/maps/_WARSZAWA

Orginalny odbiornik GPS od sony nie dziala z ThisMap!
Dzięki tak zrobiłem i jest OK ale mam pytanie jeak przesuwać tą mape gdy nie mam GPS tak aby sprawdzić tą mape i jak podłaczyć "zainstalować" odbiornik GPS gdy kupię go. Dzięki MJ

Postprzez MJ DwaTrzy » 23 gru 2006, 14:08

zygi napisał(a):przesuwać tą mape gdy nie mam GPS

analogiem ( galka )

zygi napisał(a):podłaczyć "zainstalować" odbiornik GPS

wystarczy kabel przerobic tak jak wyzej opisalem ( widac na zdeciach ) i to wszystko . pdbiornik nie musisz instalowac.

Postprzez zygi » 25 gru 2006, 00:33

Kolego MJ Dwa Trzy teraz pytanie mam czy to wszystko bedzie działać z softem 3.02 OE-A wiesz coś na ten tema? Pozdrawiam

Postprzez MJ DwaTrzy » 25 gru 2006, 01:53

zygi napisał(a):softem 3.02 OE-A

powinno dzialac , bo jak wiadomo mozna na tym sofcie takze homebrew odpalac . jezeli by nie chodzilo to zawsze mozesz spowrotem na FW 1.50 wrocic .
Ostatnio edytowano 15 sty 2007, 23:34 przez MJ DwaTrzy, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez MJ DwaTrzy » 15 sty 2007, 23:31

deniska pracuje nad nowym programem ktory bedzie obslugiwal orginalny GPS PSP-290 SONY.

tutaj dowod ze sa postepy ;)

Obrazek

testa sa przeprowadzane na custom 3.03 OE-B FW

[ Dodano: 24-02-2007, 00:31 ]
na poczatku lutego wyszla beta wersja This Map! dla orginalnego odgiornika GPS Sony.

MJ DwaTrzy napisał(a):Orginalny odbiornik GPS od sony nie dziala z ThisMap!

juz dziala :wink:
Ostatnio edytowano 19 mar 2007, 19:58 przez MJ DwaTrzy, łącznie edytowano 2 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation Portable