PSX emulator

PSX emulator

Postprzez MJ DwaTrzy » 05 wrz 2006, 00:09

Yoshihiro udostepnil nowe video swojego emulatora gier PSX na PSP. Emualtor nie zostal jeszcze opublikowany i nie wiadomo kiedy to nastapi.

Link do videa : http://www.youtube.com/watch?v=_Ok-RoXM ... ws%2Ede%2F

Postprzez Devil_2k » 05 wrz 2006, 05:21

O:) Fajnie.Kolejny powód żeby kupić PSP :P A co emuluje ? Jaki jest stopień emulacji ? :) Działa ze wszystkimi grami ? jest multi ? :)

Postprzez Gaw » 05 wrz 2006, 08:52

dlaczego tak dlugo stalo na tym napisie? :D

spoko by bylo zagrac w FF7 na PSP, ale duzo takich gier nie ma, w ktore bym chcial jeszcze zagrac

Postprzez neo_angin » 05 wrz 2006, 09:31

Gaw napisał(a):dlaczego tak dlugo stalo na tym napisie?

najczesciej w takim wypadku trzeba konsole postawić na boku ^^

Devil : Taaa, w przypadku PSXa SCPH-xxxx < 9002 ;)
Ostatnio edytowano 05 wrz 2006, 14:05 przez neo_angin, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Sweet Tooth » 05 wrz 2006, 14:36

Hmm... wsumie spoko takie emu PSX jak bedzie sie dalo zrobic dwongrade z 2.8 to pewnie sprawdze jak juz wyjdzie (yen eum sie znaczy)

Postprzez Bandi » 11 lut 2007, 13:50

Oficjalny emulator PSX jest w softach powyżej 3.0

Postprzez szuja.pl » 11 lut 2007, 13:58

Bandi napisał(a):Oficjalny emulator PSX jest w softach powyżej 3.0

w custom FW od D_A powyzej 3.0 tez sa :lol: :lol: ...
i to w dodatku odpalajace prawie wsyztsie gry z PSXa :D ;)

Postprzez Bandi » 11 lut 2007, 14:19

Zgadza się. Gry w NTSC, zresztą na necie są gotowe paczki, ale sam nie korzystam z customa i z emulacji psx

Postprzez szuja.pl » 11 lut 2007, 15:41

Bandi napisał(a): Gry w NTSC

w PAL tez ;)...
FW 3.10 jest juz przystosowany do pracy z PALowymi grami (czyzby sony sie szykowalo na premiere PS3 w EU :] )...

Postprzez Sweet Tooth » 12 lut 2007, 15:58

Gry w PAL sie zawsze odpalały tylko ze obraz byl przesuniety troche. Wystraczylo przepuscic obraz plyty przez konwerter video mode i zmienic na NTSC zreszta programy do przerabiania ISO na EBOOT.PBP maja juz ta opcje. :razz: :mrgreen:

Postprzez szuja.pl » 12 lut 2007, 16:14

Sweet Tooth napisał(a):Gry w PAL sie zawsze odpalały tylko ze obraz byl przesuniety troche. Wystraczylo przepuscic obraz plyty przez konwerter video mode i zmienic na NTSC zreszta programy do przerabiania ISO na EBOOT.PBP maja juz ta opcje.

no ale tera nie musisz konwertowac na NTSC :D...
zreszta...D_A wydal plugin do 3.10 OE-A poprawiajacy prace emu PSXa...ktos to sprawdzil?...

Postprzez Sweet Tooth » 13 lut 2007, 15:42

szuja.pl napisał(a):no ale tera nie musisz konwertowac na NTSC :D ...
zreszta...D_A wydal plugin do 3.10 OE-A poprawiajacy prace emu PSXa...ktos to sprawdzil?...

Ja mam 3.03 OE-C i nie bede robil upa do 3.10 OE-A bo mi zmieni ikonki, czcionke, gameboot, kolor tła i waveline na oryginalne.
Obrazek :mrgreen:

Postprzez tamaoustr » 13 lut 2007, 20:23

PSX = KONSOLA KTÓRA SIĘ SPRZEDAŁA DZIĘKI DOBREJ REKLAMIE

Postprzez szuja.pl » 13 lut 2007, 21:48

tamaoustr napisał(a):PSX = KONSOLA KTÓRA SIĘ SPRZEDAŁA DZIĘKI DOBREJ REKLAMIE

o rotfl....grales chociaz na niej w "jej latach" ;)...

Postprzez Bandi » 13 lut 2007, 22:03

Oj PSX był czymś niesamowitym. Nie zapomnę tej konsoli - miałem kilka sztuk i co się pozbyłem, to nie wytrzymałem dłużej niż pare miechów i znowu kupowałem :D

PSP jakoś na mnie niestety nie działa, mimo, ze mam wybranych kilka dobrych gierek

Następna strona

Powrót do PlayStation Portable