PSX emulator

Postprzez Gaw » 14 lut 2007, 00:48

mi sie zdawalo, ze dzieki temu, ze byla w swoich czasach najlepsza;[ tekkeny, gran turismo, finale, iss, bylo WSZYSTKO

Postprzez InSiDe » 14 lut 2007, 18:52

[a]Mimo, że Saturn Segi był technicznie lepszy. I jak widać dzisiaj z X36 a PS3 sytuacja może być podobna, ale w drugą dla Sonego stronę. Teraz to oni będą tymi, co spierdolą sprawę mimo, że technika za nimi stoi (o ile to w ogóle prawda).
[a]Nic to, małe żółte ludki przegrały na pacyfiku nie bez powodu :]]

Postprzez Bandi » 14 lut 2007, 19:33

Sega swego czasu była silna. Jak widać nie dała rady podnieść się Dreamcastem - który był wspaniałą konsolą

Ja też wątpię w sukces sony. Ich maszynka jest za droga - analitycy przewidują, że za 3 lata sony będzie górą ale czy to się pokrywa ze zdrowym mysleniem? Za 2 lata to co siedzi w PS3 nie podskoczy technikaliom "pieców" a X360 i Wii opanuje największy procent rynku - co za tym idzie - deweloperzy bedą wspierać platformy nie najbardziej zaawansowane, tylko dające największy dochód

A wracając do emulacji PSX na PSP - z jednej strony dobra sprawa - dla graczy, z drugiej - developerzy w tym momencie nie są chyba zadowoleni. Emulacja może szybko zniszczyć PSP a PS3 nie pomoże skoro już nie musimy wgrywać gier wyłącznie poprzez PS3 ;)
Ostatnio edytowano 14 lut 2007, 19:36 przez Bandi, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez InSiDe » 14 lut 2007, 19:39

[a]Ano, tak właśnie może się stać. Ja tak ostatkiem sił wierzę w Sony, ale jak pisałem. To rynek azjatycki. Miałem nadzieję w PSP ale i ona upadła. Nadal na ich małym, żółtym światku wychodzi mnóstwo gier a do nas trafia 1/3 tego. Whatever, offtop nam wyszedł :]

Postprzez Bandi » 06 maja 2007, 15:55

A wracając do tematu emulacie - w moim PSP jak chcę odpalić grę z PSX to wyskakuje mi komunikat:

"To use this content, you must activate the system."

Co robić?

Postprzez szuja.pl » 06 maja 2007, 16:32

a jaki masz soft?
jesli od D_A i gre sam przerobiles to:
jesli masz 3.03 i ponizej to musisz miec specjalny plik z rozszerzeniem bodajze .key bez tego gra nie ruszy...
zas jesli masz soft od sony i oficjalna gre na PSXPSP to niewiem ;)...

Postprzez Sweet Tooth » 07 maja 2007, 15:24

szuja.pl napisał(a):zas jesli masz soft od sony i oficjalna gre na PSXPSP to niewiem ;) ...

Jak nie ma PS3 to nie ma oficjalnej gry ;[ a takie co sam przerobiles na sofcie sony nie da rady. Zaś jak masz soft D_A nowszy niz 3.20 OE-A to musisz sciagnac LOLStation Fix bo błąd jakis jest

Postprzez Bandi » 07 maja 2007, 18:37

Mam Dev Hooka z softem 3.11

Postprzez szuja.pl » 07 maja 2007, 19:06

czyli to nie jest OE od Dark Alexa co oznacza iz nie mozesz odpalac przerobionych przez siebie (badz innych) gier na PSXa...
nie jestem pewien (inaczej-watpie) ale moze jesli znajdziesz gre na PSXa przerobiona i wydana od sony to moze zadziala...

Postprzez floydas » 08 maja 2007, 21:16

w takim wypadku mozesz odpalac tylko gry przerobione przez Sony, nie ma problemu z tym w sieci, ale nie jestem pewien . zainstaluj OE najlepiej ^^

Poprzednia strona

Powrót do PlayStation Portable