PSP - Xlink

PSP - Xlink

Postprzez InSiDe » 19 lis 2006, 12:28

[a]Wielką bolączką krajów nierozwiniętych jest... nierozwinięcie :] Sprawia to, że 80% posiadaczy rzekomych nowinek technicznych (za 500zł... to nawet zegarki więcej kosztują) raczej nie przywita się ze współposiadaczem bez żadnych wielkich akcji w stylu: spotykamy się w Koszalinie.
[a]Stąd więc moje zapytanie, ile z osób mających PSP ma możliwość pogrania na xlinku. Innymi słowy, ile osób z Was ma komputery z kartą bezprzewodową i jednocześnie z kartą tradycyjną? To jest ważne (dla niezorientowanych w temacie) bo połącznie komputer-psp przez wifi zablokuje Wam dostęp do internetu jeśli rozprowadzacie go bezprzewodowo jedynie.
[a]Fajnie byłoby się zebrać bo jest parę gierek w które można pograć. (MHF, MHF, MHF :]).

Postprzez MJ DwaTrzy » 19 lis 2006, 13:36

bym musial kupic karte besprzewodowa ale jakos mnie nie kusi. nie gram w MHF bo brak obslugi HS.

Postprzez Foxter » 19 lis 2006, 15:04

ja mam to cale WI-FI max... nawet udalo mi sie swego czasu zagrac w MHF, ale mialem pokaz widokowek z wakacji... widocznie mialem zle skonfigurowane bo wypieprzalo mi przy okazji net w kompie. (dzialalo tylko gg :))
jest gdzies instrukcja jak zrobic wszystko krok po kroku? :P

Postprzez InSiDe » 20 lis 2006, 16:36

[a]Jak nabardziej Foxter, na Oficjalnym Forum Xlinka. Bardzo przejżysty tutorial ze zdjęciami. Wcześniej natomiast polecam temat pościęcony Kompatybilności Kart Bezprzewodowych. Niestety, nie każda działa. Ja musiałem podpieprzyć ojcu starą na PCMCIA bo moja wbudowana w lapsa nie działa.
[a]Co do headseta, no cóż, racja. Tylko trzeba na rzecz spojrzeć głębiej. XLink emuluje połaczenie ad-hoc czyli w założeniu takie, którego użytkownicy siedzą ramię w ramię. Stąd też raczej żadna gra w tym trybie nie będzie zapewniała jakiejkolwiek komunikacji. Jednakże, sam xlink oferuje tryb messengera (więc podstawowoa komunikacja z pomocą klawiatury jest zapewniona). Do tego na sieci jest wiele programów pozwalających gadać na bieżąco. Cóż więc za problem odpalić sobie dodatkowo skype?
[a]Ja wracam upować HR. Chociaż, wkurwia mnie to jajko...
[a]Jakby co, jestem na gg więc jak ktoś ma sensowne pytania, to odważnie.
Ostatnio edytowano 20 lis 2006, 16:37 przez InSiDe, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Devil_2k » 21 lis 2006, 08:58

InSiDe napisał(a):Ja wracam upować HR. Chociaż, wkurwia mnie to jajko...

A ja słyszałem z rok temu, że MH Cię strasznie nuuuuudzi :>

Ja będę miał jakoś do końca miesiąca PSP. Jak będzie mnie stać na kartę to będę grał online :)

Postprzez InSiDe » 21 lis 2006, 15:20

[a]Wiesz, kartę Wifi na pci albo usb kupisz już za niecałe 35zł więc to raczej pikuś. Mnie do tej pory przeraża wizja... jajka... :]]] Ale na MH2 się nie doczekamy wcale (to już raczej pewnik) więc zostaje czekać na MHF2.

Powrót do PlayStation Portable