PSP - podsumowanie

Postprzez Devil_2k » 01 gru 2006, 07:47

No jak się gra to PSP trzyma 3-4 h ?

Postprzez szuja.pl » 01 gru 2006, 14:33

no ale ile ten akumulator w PSP dziala?10h?15h?
nie da sie wymienic na jakis inny ktory by dluzej trzymal?

[ Dodano: 01-12-2006, 14:35 ]
lol...dopiero tera zobaczylem post devila... ;)
naprawde trzyma tylko 3-4h?! X_x...jesli tak jest to ciezko mi to nazwac handheldem ;)...

Postprzez InSiDe » 01 gru 2006, 14:52

[a]Cóż, baterię możesz kupić drugą i nosić w plecaku. Mi jednak wydaje się, że konsola trzyma dłużej. Codziennie idąc do pracy słucham muzyki (2x30 minut w obie strony) a w pracy sobie gram. Powiedzmy, że z 1h przed 11 a od 11 do 14 z przerwami tak krótkimi, że nawet nie usypiam konsolki. W sumie:
[a]1h muzyka (na słuchawkach, wygaszony wyświetlacz)
[a]3-4h granie (najciszej na głośniczkach, niska i średnia jasność)
[a]Po powrocie do domu wrzucam konsolkę na kabel, żeby się podładowała a i tak przeważnie nie zapala się jeszcze dioda czyli ma jakieś 15%. Z praktyki, może raz czy dwa konsolka mi padła rozładowana. Tak więc w trybie dochodzonym, na baterię nie ma co narzekać. Jak napisałem, zawsze można kupić drugą i nosić w plecaku.

Postprzez szuja.pl » 02 gru 2006, 13:32

wlasnie od premiery PSP troche czasu minelo...
mam pytanie czy nadal sa problemy z hot i death pixelami?

Postprzez floydas » 02 gru 2006, 13:42

hmm zadnej afery juz nie slychac, ale na pewno sa, to jest nieuniknione. ale nie przeszkadza jakis jeden hot czy bad, nie widac w ogole najczesciej, chyba, ze kilka w jednym miejscu - przed kupnem zawsze pros o pokazanie ekranu (wymieniaja na gwarancji dopiero od 3% hot pikseli, ktore zreszta mozna naprawic , albo same sie naprawia, albo pojawia sie nagle po roku uzywania, gorzej z badami)

co do baterii, to tak jak InS pisal, chociaz ja duuzo mniej i rzadziej uzywam, to nie ma jakiejs przesady z tym, ani razu nie odczulem ;[

Postprzez c1n3k » 02 gru 2006, 14:12

apropo hot/bad/sub pixeli - moja konsolka ma 3-5 hotów w prawym górnym rogu (praktycznie niezauwazalne), jednego niebieskiego suba (potrafi wkurzyc po jest mocno widoczny) oraz 1 bada praktycznie na samym srodku (o dziwo praktycznie niewidoczny, tylko na czerwonym tle go widac). takze nie mowcie mi tu ze problem nie wystepuje :P

Postprzez InSiDe » 02 gru 2006, 17:08

[a]Nie, nikt Cinek nie mówi, że nie występuje. Moja konsolka ma centralnie na środku dwa białe bady i parę pojedyńczych porozrzucanych po rogach (w tym ten cholerny "śnieżek" w lewym dolnym rogu). Jak mówi floydas, nie są dla mnie w ogóle widoczne z wyjątkiem tego środkowego na jakimś statycznym, ciemnym tle gdy w nocy gram. Nawet wtedy jakoś mi ne przeszkadza na tyle, bym odczuwał dyskomfort.

Postprzez c1n3k » 02 gru 2006, 17:52

hoty to pol biedy, ja tam na moim psp zauwazylem je chyba dopiero po miesiacu, najbardziej mnie wkurza ten niebiesku sub :/

Postprzez MJ DwaTrzy » 02 gru 2006, 19:21

ja mialem kilka bady i oddalem konsole.po tygodniu dostalem nowa bez zadnych bady. :cool:
Ostatnio edytowano 02 gru 2006, 22:26 przez MJ DwaTrzy, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez c1n3k » 02 gru 2006, 21:29

body?

Postprzez Gaw » 02 gru 2006, 21:58

brzuchy dziecko .

haha :mrgreen:

Postprzez MJ DwaTrzy » 02 gru 2006, 22:27

c1n3k napisał(a):body?

tak

Gaw napisał(a):brzuchy dziecko .

a nawet 2 :wink:

Poprzednia strona