Najlepsze gry

Najlepsze gry

Postprzez Gaw » 27 lis 2006, 22:09

W co trzeba zagrac na PSP? Wiele niby dobrych gier mnie jakos nie specjalnie przyciaga. Na pewno chcialbym zagrac w Socoma: FTB (1 i 2), ale jak wyjdzie Combined Assault na PS2 to juz nie ma sensu (no moze tam cheaterow malo to lepiej), trzeba by bylo zobaczyc Burnouta (ale nie kupic, bo szkoda kasy na taka powtorke), na Tekkena chyba szkoda przyciskow :) i oczywiscie must have - Monster Hunter, ale to tylko z Xlinkiem. Mozna tez obczaic Killzone, czy GTA, ale ogolnie drogie te gry (chociaz dla niektorych darmowe :) ).

Postprzez c1n3k » 27 lis 2006, 23:26

koniecznie zagraj w locoroco i lumines :)

Postprzez InSiDe » 28 lis 2006, 03:03

[a]Nom, w jakimś poprzednim poście pisałem. Dla mnie bezapelacyjny top to GTA:VC, Tekken i nieśmiertelny Wipeout. Killzone jest przedni, ale krótki. Go Sudoku to taka nieprzemijająca łamigłówka na dłużyzny w pracy gdy nie ma czasu na rozwałkę. Locoroco i Worms to taka odprężająca zabawa (choć nie wiem, czy warto na Wromsy wydawać szmal. Może, jak się często z kumplami na imprezie gra).
[a]Ace Combat, Field Commander, Lumines, Every Extend Extra, Monster Hunter to już gry porządnego środka. Warto się z tymi tytułami zapoznać ale są zbyt specyficzne i mogą zwyczajnie niepodpasować (jak mnie Luminki i EEE). Mogą rozczarować tym, jakie są krótkie (AC) bądź po prostu jakoś nie czuć w nich klimatu (FC).
[a]Osobnym worem są konwersje. Czasami warto mieć przy sobie małą wersję które na takim małym ekranie wydają się niczym nie ustepować - Everybody's Golf, NFS, Burnout czy Socom.
[a]Z perełek które cichutko przemknęły bokiem zwracam uwagę na Valkyrie Profile.

Postprzez Gaw » 28 lis 2006, 10:56

Jasne, ze GTA: VCS posiada, ale jak zrobia konwersje na PS2 to juz mozna sobie podarowac jako powod do kupienia konsoli. Tekken jest rlz, ale jak juz tyle lat sie nagralem w te Tekkeny (sporo turniejowo) to teraz bym nie mogl tak dla zabawy grac na takim czyms i jeszcze uwazac zeby nie rozjebac :) chociaz dla wielu tylko Tekken starczy do zakupu konsoli. Wszystkie krotkie gry raczej by mnie nie zachecily do PSP. Czytalem tez troche o MGS: PO - moze by bylo dobre, ale czy na dlugo, jesli na PS2 bedzie lepsza wersja?

Monster Hunter posiada z tego co widac :)

Postprzez floydas » 28 lis 2006, 16:42

dużo tu nie mam co pisać raczej, ale co tam xD

wiec jak dla mnie to LocoRoco i Lumines wymiataja, Wipeout szybko mi sie znudzil, w GTA (co dziwne) specjalnie nie gustuje ^^ możliwe, że niedlugo sprawdze Monster Huntera xD mam nadzieje :P

Postprzez Devil_2k » 30 lis 2006, 14:51

Gaw napisał(a):Jasne, ze GTA: VCS posiada, ale jak zrobia konwersje na PS2 to juz mozna sobie podarowac jako powod do kupienia konsoli.

Hmmm, no ale na PS2 nie będzie online :)

Postprzez Gaw » 30 lis 2006, 16:31

a na PSP jest na normalnych serwach, czy xlink?

Postprzez Devil_2k » 30 lis 2006, 16:48

Ad-hoc jest , czyli xlink.

Postprzez InSiDe » 30 lis 2006, 16:55

[a]Oczywiście, że tylko ad-hoc.

Postprzez Gaw » 01 gru 2006, 03:25

no, czyli jak na pc da rade grac w online to wtedy na ccosa psps

Devil: Gaw, przetłumaczysz nam to później :P
Ostatnio edytowano 01 gru 2006, 07:49 przez Gaw, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Tommy » 05 sty 2007, 14:43

Ja tam w Killzone gram, Fifke 07 i locoroco jakos mnie wciagnely te gry ;)

Postprzez Devil_2k » 05 sty 2007, 15:33

MGS:PO i GTA:VCS :)

Postprzez szuja.pl » 05 sty 2007, 16:24

oczywiscie MH :]...
niestety dla osob co graly w wersje na PS2 moze wiac troche nuda...

LocoRoco...
miec PSP i nie zagrac w to, to jak dla mnie hanba ;) :lol: ;)...

GTA:VCS...
bo to GTA ;) :D...

Postprzez Sweet Tooth » 05 sty 2007, 18:16

Medal of Honour Heroes
grajest super :mrgreen: latwe celowanie i wszystko. Grafiak bardzo ladna

Postprzez Bandi » 11 lut 2007, 13:48

Lumines 1 i 2, Wipeout, Loco Roco, Daxter, Tekken, Lemmingi i Virtua Tennis

Z powyższych gier jestem happy

Następna strona

Powrót do PlayStation Portable