Burnout Dominator

Burnout Dominator

Postprzez Gaw » 09 gru 2006, 23:35

Bedzie tez na PSP. Pierwszego X'a juz pogrzebali :P Moze teraz bardziej da rade niz Legends, bo graficznie mi nie pasilo - kraksy wygladaly jak generacje do tylu
Ostatnio edytowano 04 mar 2007, 23:09 przez Gaw, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez floydas » 10 gru 2006, 01:24

mam nadzieje, ze bedzie kul i wymiatacz i killer i w ogole :P

licze na Was, Criterion! ;[

Postprzez Gaw » 04 mar 2007, 17:13

http://www.dailymotion.com/tag/trailer/ ... sp-trailer okno dal linka, elo sie prezentuje :P poszukam pozniej czegos w lepszej jakosci

Postprzez Tommy » 06 mar 2007, 11:02

Ja tem jednak wole wersje na PS2 ;) cos mnie ta na PSP nie przekonuje ;)

Postprzez Devil_2k » 06 mar 2007, 16:29

Ja bym wolał zagrać sobie na PSP, na PS2 nie mam czasu grać w domu (kradnę ojcu X0 i on mi zajmuje czas :) ).

Postprzez Tommy » 07 mar 2007, 12:44

no chyba ze tak :P ja sie co raz bardziej zastanawiam nad zakupem PSP bo w pracy czasem mam takie nudy ze wytrzymac nie idzie :P

Postprzez Tomaha PL » 07 mar 2007, 15:02

Mam to samo w szkole;)

Postprzez Tommy » 07 mar 2007, 23:43

No wlasnie wiec wiesz o czym mowie ;) ALe nic nie przebije tego co napisali w PSX Extreme :P Kurde :P maly TV LCD + PS2 moze zdzialac cuda :D

Postprzez szuja.pl » 08 mar 2007, 12:50

Tommy napisał(a):maly TV LCD + PS2 moze zdzialac cuda

chlopie zastanow sie co mowisz...grales kiedys na takim np. 5" calowym monitorku?...
ja gralem i nikomu tego nie polecam...

Postprzez InSiDe » 08 mar 2007, 17:09

[a]Dzisiaj w pracy trochę pograłem. No stary burnout. Może jakieś delikatne tweaki ale ogólnie, nadal to samo. Grafika jest dobra, trochę brakuje antyalisingu ale jakoś da się przeżyć. Muzyka jak zawsze wkurwia :] Gra nie jest zła, pewnie nawet jest dobra tylko ja nie przepadam za ścigałkami.

Postprzez Tommy » 09 mar 2007, 12:34

szuja.pl napisał(a):
Tommy napisał(a):maly TV LCD + PS2 moze zdzialac cuda

chlopie zastanow sie co mowisz...grales kiedys na takim np. 5" calowym monitorku?...
ja gralem i nikomu tego nie polecam...

No wyobraz sobie ze wiem co mowie, bierzesz malego 7 cali LCD i PS2 na lekcji mozna szpilac w teekena albo cos innego, mowa tutaj o bijatykach. Patent oblukalem w PSXE i wyprobowalem w szkole ;)

Postprzez floydas » 10 mar 2007, 12:58

ok, pogralem 4 wyscigi :P niby idealna grafa, a z drugiej strony pixeloza ostra . za taka muzyka nie przepadam w sumie, to nie bede komentowal, i tak wylaczam . gra sie bardzo fajnie; dobrze, ze trza miec troche skila, a nie jak w revenge hmm xD szkoda, ze nie ma online :/ idealnie wtedy by bylo . nie wiem jak Wy, ja jestem zadowolony

Postprzez Tomaha PL » 10 mar 2007, 13:03

Chyba trza zakupić Burnouta bo na polaku zasypiam już a tak to chocaż se pogram.:D. Stary Burnout Legends na psp mi się rozjebał i już nie działa:(

Postprzez MJ DwaTrzy » 19 mar 2007, 23:21

Postprzez Sweet Tooth » 20 mar 2007, 08:27

Spoko pomysl mial gosciu tylko szkoda ze to nie jest podlanczane przez USB do PSP.

Następna strona

Powrót do PlayStation Portable