Burnout Dominator

Postprzez Devil_2k » 20 mar 2007, 14:41

No tak, tylko PS ma być portable :lol:

Postprzez Sweet Tooth » 20 mar 2007, 19:29

Ej Devil ojciec nie pozwalal ci grac w Geras of War bo jak widze na gamertagach to on gra a ty nie :razz: (sry za offtop)

Postprzez Devil_2k » 20 mar 2007, 21:03

Nie no, to jest jego konsola, nie moja ;) Mógłbym grać w co chcę tylko, że :
a) musiałbym się dopchać do konsoli, a ojciec gra cały czas
b) chcę skończyć resztę gier ;)

EOT

Postprzez Gaw » 20 mar 2007, 21:21

Devil_2k napisał(a):a) musiałbym się dopchać do konsoli, a ojciec gra cały czas

rofl wykomp se ojca albo go wyprowadz bo ... .

Postprzez InSiDe » 20 mar 2007, 22:01

[a]Zadzwoń do ojca operatora :]]

Postprzez Devil_2k » 21 mar 2007, 00:16

Hahaha, grałem z Floydem przez linka i cała gra zapieprzała 10x szybciej. Nie szło grać po prostu :P Najlepsze było jak Floydas mi nagle znikał pod ziemią, albo przycisk start przeskakiwał od jednego gracz do drugiego :P W jednej rundzie wystartowaliśmy i okazało się, że u drugiego stoimy w miejscu O_O :P Nieźle jest ogólnie :lol:

Postprzez floydas » 21 mar 2007, 00:19

masakra po prostu :D lol xD szkoda gadac . pasek boosta i burnouta napelnial sie przez jakas sekunde, moze dwie xDD znikal w dwie sekundy . haha .

Postprzez Sweet Tooth » 21 mar 2007, 12:40

Devil_2k napisał(a):a) musiałbym się dopchać do konsoli, a ojciec gra cały czas

szczel mu z baski w kolano

Postprzez Tommy » 15 kwi 2007, 20:05

Albo daj mu troche bronkow :> Moze sie skusi :P

Postprzez szuja.pl » 22 kwi 2007, 10:12

troche pozno ale lepiej niz wcale...wczoraj dorwalem dominatora na PSP...
pierwsze wrazenie:
"o ku*** mac jakies to skilowe" (te pierwsze dwa eventy, ten chain pierwszy i drift)...
a potem to zenada totalna...
wystarczylo sie nauczyc driftu na prostej i bez problemu dochodisz do chaina 5 i wyzszych...
i tak kazdy event polega na odpaleniu superchargu i tak naprawde na nim robieniu tych driftow...
bo im wyzszy chain tym wieksze mnozenie...
ogolnie to sie zawiodlem...
a i w jakeis 1,5h przeszedlem 12% gry...a w samochodowkac jestem dosc kiepski ;)...
Ostatnio edytowano 22 kwi 2007, 10:13 przez szuja.pl, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Gaw » 22 kwi 2007, 10:33

potem sie masakra zrobi, po 10 minutach bedziesz z nerwow wylaczal konsole :twisted: jest taki motyw ze nawet jak na booscie jedziesz to przeciwnik chce to cie goni, do tego w tych 3 czesciowych eventach najczesciej jest, ze wygrywa ciagle ten sam i ciezko go dogonic, ale jest motyw ze mozesz cala trase na booscie, pod koniec zajebac i juz po 1 miejscu

Postprzez szuja.pl » 22 kwi 2007, 10:52

no wiem ;/...smiedzi mi to NFSem...

Postprzez Tommy » 22 kwi 2007, 12:34

Nie no do NFS nie porownuj Burnouta :P

Postprzez szuja.pl » 22 kwi 2007, 17:08

tyle ze wyscigi zrobily sie zblizone do NFSa...
czyli ze mozesz se prowadzic wieksozsc trasy a na koniec zrobsiz jeden blad i goscie i tak cie biora (mimo ze byli niezly odcinek za toba)...

Postprzez Gaw » 22 kwi 2007, 17:11

to samo bylo w B3 i Revenge, z tym ze troche mniej widoczne - tutaj jest o tyle lipa, ze najczesciej sie o kogos wali calkiem przypadkowo, a np. w B3 dalo rade wszystkich wymijac jak sie dluzej pogralo (nie wyskakiwali tak z dupy)

handicap jest dobry, jest sie z kim scigac/kogo rozwalac;[

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation Portable