PS3 vs X360

Forum ogólne dla tematów niepasujących do poniższych działów

PS3 vs X360

Postprzez polfot » 21 lis 2007, 08:15

tak jutro ps3,,,,,x360 sprzedalem i niechce juz go ale dam opinie bo juz na 2 gralem...

grafa-
x360 wiecej posiada ale tak bardzo bardzo minimalnie bo barany co robiom gierki sie w ps3 jeszcze nie wkrecajom i sie nie znajom dlatego niekture te same tytuly gier mogom wyglondac na x360 troche lepiej ale ps3 wiecej potrafi i to sie jeszcze moze zmienic...

wyglond-
ps3 posiada,,,x360 to kwadrat z przyczepionym hdd wiecej nie dodam...

trub online-
x360 posiada ale tez za to placisz co nie,,,ps3 po malu sie rozwija japoncom sie nie spieszy... ^^

gry-
tak x360,,,,, ale jak wyjdzie cos takiego jak mgs4,nowy sokom,nowy tekken,nowe gran turismo czy tam god of war jak ktos lubi to x360 jest pojechany...

cena-
wiem ze ps3 drogi co nie ale sony nie jest tanie z zadnym sprzetem i tez placisz za te blu-ray i lepiej dziala bo na serio x360 dmucha buczy i ma czapy tak bardzo mocno...ok^^

Re: PS3 vs X360

Postprzez MJ DwaTrzy » 21 lis 2007, 15:29

polfot napisał(a):tak jutro ps3,,,,,x360 sprzedalem i niechce juz go ale dam opinie bo juz na 2 gralem...

grafa-
x360 wiecej posiada ale tak bardzo bardzo minimalnie bo barany co robiom gierki sie w ps3 jeszcze nie wkrecajom i sie nie znajom dlatego niekture te same tytuly gier mogom wyglondac na x360 troche lepiej ale ps3 wiecej potrafi i to sie jeszcze moze zmienic...

grales w Uncharted: Drake's Fortune na PS3 ? Zagraj w demko i pozniej powiedz cos o grafie. ;)
wyglond-

tak tak

trub online-
x360 posiada ale tez za to placisz co nie,,,ps3 po malu sie rozwija japoncom sie nie spieszy... ^^

nie gralem na live wiec sie nie udzielam ...

gry-
tak x360,,,,, ale jak wyjdzie cos takiego jak mgs4,nowy sokom,nowy tekken,nowe gran turismo czy tam god of war jak ktos lubi to x360 jest pojechany...

teraz prawie wszystkie giery wychodza na obie platformy...

cena-
wiem ze ps3 drogi co nie ale sony nie jest tanie z zadnym sprzetem i tez placisz za te blu-ray i lepiej dziala bo na serio x360 dmucha buczy i ma czapy tak bardzo mocno...ok^^

powiedz mi ile kosztowal xbox360 na samym poczatku a ile po roku ? Wczoraj minal rok od premery PS3 ( USA, Japan, 23.03.07 EU ) . Cena PS3 spadla z 599€ do 399€ wiec nie ma tak zle ;). Sluchaj, za dobry sprzet musisz troche zaplacic ;) tak juz bywa :D...

x360 dmucha buczy i ma czapy

dlaczego nie wlaczyles wentylatora i odkurzacza, bys mial to samo ;) haha...

Re: PS3 vs X360

Postprzez Quzyn » 21 lis 2007, 16:27

MJ DwaTrzy napisał(a):
polfot napisał(a):tak jutro ps3,,,,,x360 sprzedalem i niechce juz go ale dam opinie bo juz na 2 gralem...

grafa-

grales w Uncharted: Drake's Fortune na PS3 ? Zagraj w demko i pozniej powiedz cos o grafie. ;)
wyglond-

tak tak

trub online-

nie gralem na live wiec sie nie udzielam ...

gry-

teraz prawie wszystkie giery wychodza na obie platformy...

cena-

powiedz mi ile kosztowal xbox360 na samym poczatku a ile po roku ? Wczoraj minal rok od premery PS3 ( USA, Japan, 23.03.07 EU ) . Cena PS3 spadla z 599€ do 399€ wiec nie ma tak zle ;). Sluchaj, za dobry sprzet musisz troche zaplacic ;) tak juz bywa :D...

x360 dmucha buczy i ma czapy

dlaczego nie wlaczyles wentylatora i odkurzacza, bys mial to samo ;) haha...

calkowita racja!!! :D mam coda4

Postprzez peque » 21 lis 2007, 17:02

X jes naj naj lepszy bo ja mam owy .

niepierdolic .

Postprzez Gaw » 21 lis 2007, 18:00

polfot napisał(a):x360 wiecej posiada ale tak bardzo bardzo minimalnie bo barany co robiom gierki sie w ps3 jeszcze nie wkrecajom i sie nie znajom dlatego niekture te same tytuly gier mogom wyglondac na x360 troche lepiej ale ps3 wiecej potrafi i to sie jeszcze moze zmienic...

ps3 klaci i jebiom gry, ale zato niema wruguw, sobolow i jacolkow w online;
polfot napisał(a):uot;]cena-

fsumie ok jes, jak x to premium i w gore (pohui bez hd) kolo 1300, ps3 mozna zjesc 40gb za 1600 i jest blisko

MJ DwaTrzy napisał(a):...

niekropkuj mi tu;
peque napisał(a):uot;]X jes naj naj lepszy bo ja mam owy .

niepierdolic .

to przynajmniej nierob innym szkody i nie namawiaj ludzi na xy

Postprzez PGWD » 03 gru 2007, 19:44

ej a jak wy se gracie na xgejach czy tez na ps3 to gracie se na zwyklych tv czy tez hdtv :?:
PGWD
Uzależniony
Uzależniony

Postprzez peque » 03 gru 2007, 21:08

ja zwykle gram przed TV :mrgreen: HD

Postprzez MJ DwaTrzy » 03 gru 2007, 23:38

i po co sie chwalisz ?

Postprzez peque » 03 gru 2007, 23:42

lyso ci?

Postprzez PGWD » 04 gru 2007, 00:37

przecie pytam to muwi
PGWD
Uzależniony
Uzależniony

Postprzez MJ DwaTrzy » 04 gru 2007, 01:38

przecież żartuje co nie :mrgreen: :mrgreen:

Postprzez peque » 04 gru 2007, 01:44

czyli ci lyso :mrgreen:

Postprzez MJ DwaTrzy » 04 gru 2007, 13:22

lyso ci bedzie jak cie spotkam :razz:

Postprzez SzwagrO » 04 gru 2007, 16:14

no a kiedy chcesz sie spotkac noobie :cool:

Postprzez peque » 04 gru 2007, 16:24

MJ DwaTrzy napisał(a):lyso ci bedzie jak cie spotkam :razz:

lyso to ci bedzie kurwwwaa jak ja cie spotkam ^^ i jak ci przyjebie to ci dupa morde zakryje wtedy bedzie ci lyso ^^ chyba ze masz dupe zarosnieta jak mamut :D huiozo ;)

ladny `spampost ?? ^^

Następna strona

Powrót do Gry i Konsole