NDS - porażka?

Postprzez c1n3k » 18 mar 2007, 13:58

tymbardziej ze na nds mozna grac w gry z gba ;P

Postprzez Tomaha PL » 18 mar 2007, 16:49

Szuja... Wiem, że jest dużo świetnych tytułów. Zelda jest fajna, miałem DragonBalla fajnego. Ale tych odsłon pokemonów było tyle, że najwięcej czasu mi zeżarły:D

Postprzez szuja.pl » 18 mar 2007, 19:54

c1n3k napisał(a):tymbardziej ze na nds mozna grac w gry z gba ;P

wiem ale mozliwosc odpalania kopii zapasowych jest troche trudniejsze do zrobienia :mrgreen: ...

Postprzez c1n3k » 18 mar 2007, 20:50

e, wcale nie, wystarczy supercard czy jak to sie tam zwie
teraz to juz chyba nwet wifime i flashme nie trzeba uzywac :P

Postprzez szuja.pl » 18 mar 2007, 21:21

do GBA ywstarczy supercard (albo jakis lepszy odpowiednik)...
zas do NDSa trza dokupywac jeszcze PassMe czy jakos tak (nawet nie wiem po co ^^")...

Postprzez c1n3k » 18 mar 2007, 23:00

no wlasnie cos slyszalem ze juz nie trzeba... sjakies nowsze te supercardy czy cos (a passme to byl chyba taki program, czy pomylilem z wifime/flashme?)

Postprzez szuja.pl » 19 mar 2007, 15:06

tera czytam ze to taka zaleznosc...albo amsz urzadzenie typu:
http://allegro.pl/item172980905_nds_sup ... _nowy.html
albo cos zrobione tamz biosem konsoli (NDS) ;)...
i dopiero wtedy taki np. Super Card dziala...
super carda dajesz do portu gier GBA zas np. tego superpass keya do portu gier na NDSa i dopiero wtedy mozes zodpalac kopie zapasowe ;)...

zas do GBA wystarczy sam super card lub jakis odpwoiednik (z tego co wiem :mrgreen: )...

Postprzez Sweet Tooth » 19 mar 2007, 16:39

No w NDS trzeba cos chyba w biosie zmieniac, kiedys cos chyba bylo ze trzeba przylutowac cos ale nie jestem pewnien tego.
Ostatnio edytowano 19 mar 2007, 16:41 przez Sweet Tooth, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez floydas » 19 mar 2007, 16:41

flashowanie ... wystarczy tylko wlozyc cienki srubokret na jakis czas w jedno miejsce :)

Postprzez c1n3k » 19 mar 2007, 16:53

nooo o wlasnie, slyszalem cos o tym co sie wklada do porty gier od nds, ze niby lepsiejsze i w ogole bo mniej pradu zuzywa nawet i nie trzeba nic flashowac :P

Postprzez Sweet Tooth » 19 mar 2007, 18:36

floydas napisał(a):wystarczy tylko wlozyc cienki srubokret na jakis czas w jedno miejsce

A dokładniej bo to można zrozumiec na dwa sposoby :razz: . Wiesz ja nie mam DSa wiec nigdzie srubokretu wpychac nie musiałem :razz:

Postprzez szuja.pl » 19 mar 2007, 19:23

Sweet Tooth napisał(a):A dokładniej bo to można zrozumiec na dwa sposoby

jesli cie to tak interesuje to moze sam tez poszukasz?...
powiem ci ze na bank trza konsole rozkrecac...
zapewne przypomina to reset biosu w PieCu...

Postprzez Sweet Tooth » 19 mar 2007, 19:39

Czy ja wiem w PC to sie wyciagalo bateryjke i sie czekalo 30 min wiec watpie zeby w DSie bylo podobnie

Postprzez c1n3k » 19 mar 2007, 19:41

Sweet Tooth napisał(a):i sie czekalo 30 min

wystarczy 10 sekund :P

Re: NDS - porażka?

Postprzez miki757 » 29 lip 2009, 14:02

Witam zakupiłem ostatnio używane Nintendo ds life. Mam kłopoty z połączeniem WiFi. Wszedłem na główną stronę Nintendo ale za bardzo nie rozumiem co tam pisze. Gdyby ktoś mógł pomóc mi z tym Nintendo to bardzo bym prosił. Zależy mi żeby z kolegami wymieniać się pokemonami!

Poprzednia strona

Powrót do Nintendo DS