Skład i rekrutacja.

Klan na Battlefield 2: Modern Combat (X360)

Moderator: ASSIM

Postprzez Gwiazdka » 13 paź 2006, 11:18

no to ja sie chce dolaczyc :) wrazie czego wysylac mi invite do gry i zagram :) Gram tak po 21 kazdego dnia :)
GT:Gwiazdka

Postprzez Danio The Serek » 22 paź 2006, 15:40

Super, konsola sie przegrzala =/. No nic, musze czekac, az naprawia, czyli od 2 tyg do moze nawet miesiaca... A tak mnie ostrzegali, zebym nie bral konsoli z pierwszych rzutow...

Postprzez goldi69 » 30 paź 2006, 14:55

nie zdazylem zagrac nawet jednego meczu i juz mnie nie ma :roll:

tak jak pisalem dopiero co sie przeprowadzilem i mam remont (TV i x360 w pudlach spakowane) za jakis tydzien bede znowu online jak by co to sie odezwe po remoncie i nadrobie zaleglosci z nawiazka ;)

Postprzez WildFirePL » 31 paź 2006, 23:05

dobra to prosze mnie zapisac do klaniku, i jak te mecze wyglądają ktos moze mi wytlumaczy?

Postprzez Oliush » 01 lis 2006, 09:31

wiec tak... mecze sa przewarznie 2 razy w tygodniu, gramy "parami" tzn ze dobieramy sie w pary i kazda z nich jest za cos odpowidzialna (np. za dana flage).. to by hyba bylo na tyle..

co do przyjecia to liderowi sie konsola popsula i grac tak "na powaznie" zaczniemy jak mu oddadza z reklamacji ;p takze niema pospiechu ale bedziemy o tobie pamietac ;)

Postprzez ASSIM » 01 lis 2006, 10:33

oliush, jak mnie nie ma, to nowych przyjmują co leader-rzy, już napisałem do polishmafia żeby go dodał, bo gizard jest ostanio niedostępny (zmienia dostarczyciela neta) a ciebie jeszcze oficjalnie nie wypromowałem jako co leadera, do tego potrzebna mi konsola ;)

Postprzez Devil_2k » 01 lis 2006, 18:38

Co może mianować innych graczy co-liderami :)

Postprzez Oliush » 01 lis 2006, 20:27

mnie to si etam jakos specjalnie niepsieszy.. nawet niewiem czy sie sprawdze ;D

Postprzez PolishMafia » 02 lis 2006, 11:12

wyslalem tym co mi kazales friend invite ale jeszcze go nie przyjeli ;P jak przyjma odrazu wezme do clanu

Postprzez goldi69 » 06 gru 2006, 20:02

Chlopcy mam dobra i zla wiadomosc:

Zla to taka ze juz nie jestem czlonkiem Nice Killers, dzis zmienilem klan

Dodra wiadomosc to to ze moim nowym klanem jest xBMCx (Battlefield Marine Core)

http://bmcbattlefieldmarinecore.wetpaint.com/

dla mniej wtajemniczonych to drugi klan w Europie (15 miejsce na swiecie i ciagle pnie sie do gory)

Narazie zagralem kilka meczy z liderem klanu xBMCx BaggyBoy ktore mi niezle wyszly, teraz jestem na powiedzmy testach, jak je przejde to zaloze sobie nowe konto z przedrostkiem xBMCx i bede gral na nowym z nimi a na starym dobrym Goldi69 PL bede mogl grac z Wami, jak sie nie sprawdze i mnie wywala to naturalnie takze do Was wroce ;)

Najblizsze klanowki gracie bezemnie ale i bezemnie dacie sobie z PP rade.
Postaram sie ustawic meczyk xBMCx vs NK ;)

Postprzez cyklopPL » 06 gru 2006, 21:03

goldi69 napisał(a):Chlopcy mam dobra i zla wiadomosc:

Zla to taka ze juz nie jestem czlonkiem Nice Killers, dzis zmienilem klan

Dodra wiadomosc to to ze moim nowym klanem jest xBMCx (Battlefield Marine Core)

http://bmcbattlefieldmarinecore.wetpaint.com/

dla mniej wtajemniczonych to drugi klan w Europie (15 miejsce na swiecie i ciagle pnie sie do gory)

Narazie zagralem kilka meczy z liderem klanu xBMCx BaggyBoy ktore mi niezle wyszly, teraz jestem na powiedzmy testach, jak je przejde to zaloze sobie nowe konto z przedrostkiem xBMCx i bede gral na nowym z nimi a na starym dobrym Goldi69 PL bede mogl grac z Wami, jak sie nie sprawdze i mnie wywala to naturalnie takze do Was wroce ;)

Najblizsze klanowki gracie bezemnie ale i bezemnie dacie sobie z PP rade.
Postaram sie ustawic meczyk xBMCx vs NK ;)

Gratulacje, ale dla konkurencji mógłbyś być troche bardziej wyrozumiały :/

Postprzez ASSIM » 07 gru 2006, 00:25

no nice, niezły team pewnie :wink: powodzenia
Ostatnio edytowano 07 gru 2006, 00:29 przez ASSIM, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Elite Zloty » 07 gru 2006, 15:47

heh zahebiscie goldi gratulacje :wink:

Postprzez Oliush » 07 gru 2006, 15:56

cyklopPL napisał(a):konkurencji mógłbyś być troche bardziej wyrozumiały :/

Co przez to mam rozumiec? Sami mowiliscie ze jestescie PRO na CFT.. a nawet z przewaga jednego czlowieka zescie wdupili ;]... takze nie obrazil was mowiac ze bez trudu z wami wygramy... ;]

Postprzez cyklopPL » 07 gru 2006, 16:00

Oliush napisał(a):
cyklopPL napisał(a):konkurencji mógłbyś być troche bardziej wyrozumiały :/

Co przez to mam rozumiec? Sami mowiliscie ze jestescie PRO na CFT.. a nawet z przewaga jednego czlowieka zescie wdupili ;]... takze nie obrazil was mowiac ze bez trudu z wami wygramy... ;]

Z tego co pamietam to tylko goldi gral naprwade rewelacyjnie, reszte z was bilismy jak chcielismy :twisted: To tylko dzieki niemu wygraliscie.......

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nice Killers