Skład i rekrutacja.

Klan na Battlefield 2: Modern Combat (X360)

Moderator: ASSIM

Postprzez jamaniek » 17 lut 2007, 10:18

Ja chce sie zglosic do klanu :D Mój GT jamaniek360 . Jestem dobry bo dniami i nocami miote wszystkich w bf2 na kompie i czasem też na x360 ale może zaczne w bfmc grac troche czesciej ;)

Postprzez Devil_2k » 17 lut 2007, 13:03

Ja jak będę już miał BF2 to mogę dołączyć :) Mam dość długi 'staż' - 12000 killsów na snajpie na ps2 :P

Postprzez ASSIM » 17 lut 2007, 14:43

nice, spodziu zaczoł grać, dzisiaj danio the serek napisał mi że też wraca do gry, teraz wy dwaj :grin:

jamaniek- wyśle ci invinite dzisiaj wieczorem

devil- na razie dopisze cię tylko do listy i dodam do naszego forum, jak zaczniesz grać to odrazu dostaniesz invinite to clan

Postprzez ASSIM » 17 lut 2007, 22:11

jamaniek, kiedy ostatnio w ogóle grałeś?

edit. za pierwszym razem wpisałem GT jamaniek, którego pewnie już nie używasz, teraz wpisałem już jamaniek360
Ostatnio edytowano 18 lut 2007, 11:51 przez ASSIM, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Devil_2k » 17 lut 2007, 23:17

Ja sobie grałem w demo dzisiaj i jakoś w porównaniu do wersji na PS2 ta wydaje mi się ohydna graficznie :P + jeszcze mapa nieczytelna :) Jakoś same nuby były bo miałem 20/4. Fajna jest tylko animacja przeladowania snajperki :twisted:

Postprzez Uszol » 18 lut 2007, 01:00

Tak sie składa, że akurat szukałem ludzi co grają w BT2 i chyba znalazłem :-)
Przesyłke z grą dostane w poniedziałem. Narazie grałem w demko i musze przyznac ze mi sie spodobało. Czy są jeszcze wolne miejsca? Będe grał na pewno dużo a przynajmniej na tyle na ile bedzie mi starczało czasu (wiadomo szkoła :cry: ) Moje gg2962723 gametag to chwilowo uszolo ale musze wykupic live gold wiec sie zmieni. Prosze o kontakt z dalszymi informacjami :)

Postprzez ASSIM » 18 lut 2007, 11:44

daj znać poprostu jak już będziesz miał bf-a i golda, pozdr......

Postprzez Uszol » 18 lut 2007, 13:11

Galda to mam już tylko że kozystam narazie z pierwszego darmowego miesiąca i sie niedługo skończy. Musze jednak jeszcze wykozystac 2 pozostałe darmowe. Jak kupie na 3 miechy to napisze. Jak bede miał BT to dam znać (coś ludzią z allegro sie nie spieszy z wysyłkami) W poniedziałek bedzie jednak na pewno.

Postprzez goldi69 » 20 lut 2007, 22:14

no poczta u mnie tez cos dup... daje bo na 3 gry z roznych zrodel juz ponad 2tyg czekam.

fajnie ze nowi gracze beda, ja tydzien temu TV sprzedalem, jutro nowy przyjedzie to tez pogram :)

Postprzez Uszol » 22 lut 2007, 19:30

Tak jak mówiłem powiem jak bede miał BT2. Więc pisze, że mam. :mrgreen:
No to w takim razie czy zostane przyjety? Nick jeszcze chwilowo uszolo

PS: 9 kilsów bez deda to duzo? :razz:
Ostatnio edytowano 22 lut 2007, 19:35 przez Uszol, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Oliush » 22 lut 2007, 20:14

napisz do ASSIMA na XBL :)

Postprzez Uszol » 22 lut 2007, 20:46

Zrobione. Mam nadzieje ze czesto zagląda do xa.

Postprzez spodziu » 26 lut 2007, 12:37

czy nasze FORUM sie skurczylo o pare tematow czy mi sie tylko tak wydaje ????. co jest grane ?? Kiedy gramy nastepny mecz ?? sobota ?? pozdrawiam.

Postprzez ASSIM » 02 mar 2007, 17:22

ok, skład klanu się zmienił (zmniejszył)

Re: Skład i rekrutacja.

Postprzez spodziu » 01 lip 2007, 18:18

Witam wszystkich bardzo goraco...Assim i reszta bandy po kilku miesiacach bez grania bez kontaktu bede wracal do gry to juz poraz drugi hehehe. Mialem trosze problemow z praca i kilka innych co niektorzy wiedza o co chodzi...Kupile znowu xklocka do tego samsunga hd tv 32" czekam na podlaczenie netu. W miedzy czasie sie pewnie jeszcze zdaze przeprowadzic. Bede gral pod innym nickiem bo niestety mego mebershipa nie pamietam LOL... No wiec co panowie do zobaczenie na xlive wkrotce..
mailto:sspodzieja@wp.pl jak cos to POK ma na mailu moj nr. Tel wiec jak chcecie to piszcie co i jak.

Tylko NICE !!! POZDROWIONKA...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nice Killers