[Kupię] Płytę 'Persistence' (MGS3:S).

Kupię, sprzedam, zamienię, czyli wasze ogłoszenia

[Kupię] Płytę 'Persistence' (MGS3:S).

Postprzez Metal » 30 kwi 2007, 10:45

Nie wiem czy to tylko moje pudełko od MGS3S jest takie do bani, czy wszystkie takie sa. Z miejsca w którym siedzi płyta Persistance bardzo cieżko się wyjmuje płyty. Nie można nacisnać trzpienia, żeby póścil plyte, jak to można zrobić w przypadku pozostałych miejsc na plyty. Trzeba było normalnie ją chwytac za krawędx, a jak sie ja w taki sposób ściągalo to sie wyginala. No i w końcu stało się. Nie wytrzymała i pękla od środka aż do miejsca gdzie sa zapisane dane. Pekniecie wchodzi na miejsce z danymi na odleglość około 2-3 mm ale i tak plyta nie chodzi. Teraz nie moge grac w MGO :evil: :evil: :cry: :cry:

Jeśli chlopaki i u siebie zauwazyliście, że plyta nie schodzi z trzpienia lekko, to wkladajcie ja w inne pudelko, tak na wszelki wypadek.

Jeśli ktoś kto tu wchodzi i nie gra już w MGO chcialby odsprzedac samą plyte Persistance bąć zamienić się na jakąś gre, niech pisze na PM.
Ostatnio edytowano 02 maja 2007, 10:03 przez Metal, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Devil_2k » 30 kwi 2007, 11:52

Daj sobie ogłoszenie do 'ogłoszeń', że chcesz kupić płytkę ;)

Postprzez Gaw » 30 kwi 2007, 12:14

dobra juz jest w dwoch

ul :roll:

Postprzez mariopim » 01 maja 2007, 22:31

LoL współczuję. Miałem tak z MGS SE ale wyjmowałem ostrożnie... Pudełko nie pomyślane - chyba specjalnie tak zrobione żeby ludzie po zniszczeniu płytki kupowali nową -.-

Powrót do Ogłoszenia