PLAYSTATION 3 nadchodzi!

Informacje o nowościach i aktualizacjach w serwisie GameOwn.com

Postprzez Gaw » 20 mar 2007, 20:00

InSiDe napisał(a):Jak słusznie ktoś zauważył wcześniej, pierwsze gry na PS2 wychodziły na CD, ostatnie wychodzą na DVD9.

twoj miszcz .

...ale narazie DVD wystarcza, więć po co martwic sie tym co będzie za jakiś czas.

DVD wystarczal na ps2 i pierwszego xa, kiedy stwierdzisz, ze nie wystarcza? jak tworcy odmowia wydawania gier na xa?;[ mi sie zdaje, ze to sie raczej nie stanie

Postprzez Uszol » 21 mar 2007, 17:48

Powiedziałem przecież, że narazie wystarcza, a to co bedzie za 2-3 lata to nie wiem. Niektórym wystarcza 1000zł na miesiąc, a wiadomo, że jak by mieli 10000zł to tez by wydali. Tak samo jest z płytami DVD9 i blu-ray

Postprzez Gaw » 21 mar 2007, 17:58

ale ja twierdze, ze nie wystarcza teraz tzn. jesli tworcy by mieli wiecej do wykorzystania to i gracze by wiecej dostali juz teraz i tak wlasnie powinno byc, a twoj przyklad jest raczej przykladem rozrzutnosci co jest negatywna cecha nie pozytywna

oczywiscie teraz robi to roznice paru bonusowych filmikow, czy pierdol tego rodzaju, ale to sie zmieni

Postprzez InSiDe » 21 mar 2007, 18:27

[a]Tak mi teraz przyszło do głowy, że dobrym przykładem jest to, co ogłosiła niedawno Bethesda. Oblivion nie ukaże się na Wii. Dlaczego? Ano dlatego, że sprzęt niedomaga hardwareowo. Kto by pomyślał jakiś czas temu, że gra która ujdzie na psp nie pójdzie na wii. A jednak. Twórcy gry dostali tak potężne techniczne konsole, że poniżej pewnego pułapu nie schodzą. Wii i jego zdolności techniczne są już tym pułapem, poniżej którego nie zeszli.
[a]Analogiczna sprawa będzie się miała z pojemnością nośnika. Kiedy już standardem stanie się 25Gb pojemności z której będzie można korzystać, w pewnym momencie przestanie się karkulować wracanie do czasów 9Gb. Pewnego dnia jakiś Pan z pewnej wytwórni wyjdzie na mównicę i powie, że takiej a takiej gry nie są w stanie upchnąć na DVD9. Koniec i kropka. Zacznie się wtedy nowa era (czyt. x36 dostanie wpierdol :]]).

[a]Wracając jednak do głównego tematu, Centrum Sony (bo przypominam, że oficjalnie Sony Polska nie istnieje, firma która jest autoryzowanem resealerem na nasz kraj nie honoruje żadnej gwarancji z innego niż swój sklep, a dotyczącej produktu Sony) podejżewam że dopierdoli jakąś kosmiczną marżę na PS3, więc nie będzie aż tak różowo. Zobaczymy, czy MM zrobi jakąś promocję, czy coś. Dobrze by było.

Postprzez c1n3k » 21 mar 2007, 18:43

InSiDe napisał(a):Zacznie się wtedy nowa era (czyt. x36 dostanie wpierdol :]]).

wtedy ms sobie "przypomni" ze jednak mozna odpalic gry z hd dvd ;) <ziarty>

Postprzez dragoonus » 21 mar 2007, 19:17

c1n3k napisał(a):
InSiDe napisał(a):Zacznie się wtedy nowa era (czyt. x36 dostanie wpierdol :]]).

wtedy ms sobie "przypomni" ze jednak mozna odpalic gry z hd dvd ;) <ziarty>

albo udowodnia ze jest mozliwe"jak sie chce"upakowanie tej gry na 9gb...lub wyjdzie na dwoch...hahahaha ale problem sobie znalezlismy :mrgreen:a jak juz chcemy sie martwic na zapas to pomyslmy z jakim napedem wyjdzie kolejny x-box czy to bedzie hd-dvd,czy moze bd-ray...a moze z pamiecia ktora ciagle zwieksza swa pojemnosc...pamiec FLASH...w tej chwili z duzo szybszym czasem dostepu mizli plyta...

Postprzez Pabliq » 21 mar 2007, 20:42

na moje jak producenci gier stwierdza, ze nie da sie upchnac tego na 9GB to na rynku pojawi sie juz kolejna konsola microsoftu...

Postprzez Tommy » 08 kwi 2007, 19:24

MS juz cos gada o nowej konsoli (Nieoficjalne info) A co do PS3 to mialem te konsole 5 dni i mi sie juz znudzila, wole X360 jak by nie patrzec.

Poprzednia strona

Powrót do Informacje