SOCOM: Combined Assault

SOCOM: Combined Assault

Postprzez Gaw » 30 sie 2006, 14:10

Zapowiedz wiecie gdzie jest :P Nie wiadomo jeszcze kiedy gra wyjdzie, niby byla data premiery, a teraz nie ma, moze byc spoko, jak w euro nie dostaniemy mapek - taka alternatywa

Postprzez Silencer » 30 sie 2006, 14:45

Nigdy w Socoma nie grałem, ale widzialem zwiastun z tej odsłony i nawet mi się podoba. Tylko czemu grafika taka biedna. Gdyby Battlefield był pierszy Socom nigdy by się nie przebił :razz:

Postprzez Sweet Tooth » 30 sie 2006, 17:36

Silencer napisał(a):Tylko czemu grafika taka biedna

Bo to jest na silniku Socoma 3. Fajnie ze w Socomie Combined Assault beda apteczki i opcja Cooperative (czy jakos tak) przez interent

Postprzez Gaw » 30 sie 2006, 17:38

apteczki troche niezbyt, a jesli w online je dadza to wogole niefajnie

Postprzez Gaw » 11 paź 2006, 14:10

no i jest troche wiecej info - czyli wszyscy graja razem tzn ludzie z S3 i combined assault
w zapowiedzi dalem opisy mapek, tez sie fajnie niektore prezentuja, niektore w stylu crossroads, a niektore takie kul otwarte
engine sie nie zmieni, ale mam nadzieje, ze chociaz M16/F90 skosza troche :/

Postprzez Devil_2k » 11 paź 2006, 18:21

Mogli by cokolwiek w enginie poprawić...

Postprzez Sweet Tooth » 11 paź 2006, 19:52

W enginie raczej grzebac nie moga bo wtedy byl by nie zgodny z tym z Socoma 3 i by sienie łaczyly

Postprzez Devil_2k » 11 paź 2006, 20:47

Ale na nowych mapach cokolwiek chociaż :P Zresztą nieważne. I tak śmierdzi ten socom trochę :/ A jakby coś poprawili i by nie było zgodności z S3 to od razu by ludzie narzekali, że już nowy socom wyszedł :/

Postprzez Gaw » 12 paź 2006, 12:07

ale gdyby w s3 nie byly takie duze mapy i przesrane bronie to juz by posiadal duzo wiecej, a tera zobacz - bronie nowe porobia (moze cos zmienia ze starymi), a mapy sie szykuja mniejsze (zauwaz brak malych wersji map - w zapowiedzi pisalem)

Postprzez Devil_2k » 12 paź 2006, 13:35

No mapy mniejsze, ale jak małe ? Zobaczymy dopiero jak już wyjdzie. Zapowiedź czytałem, bo ją poprawiałem (na szybko) :P

Postprzez Gaw » 12 paź 2006, 14:23

np storm front nie ma malej wersji i to jest taka mapa, ze da sie grac 4vs4

Postprzez Gaw » 05 lis 2006, 15:18

bedzie combined assault w euro :) (patrzac w news), ale czy ktos to ma zamiar kupic?

Postprzez NuMer Raz » 13 lis 2006, 09:34

wczoraj gadalem se z angolami co graja wiec jest podobno powrot do socom2 jesli chodzi o strzelnie mapy podobno kozak na mase i to jest poprostu nowa gra

Postprzez Gaw » 13 lis 2006, 13:15

wowow jak zmienili cos w engine to rispekt, ale jak w takim razie rozwiaza granie z ludzmi, ktorzy siedza na s3?

ja myslalem, ze oni polecieli tylko na mapy i co-op :roll:

Postprzez NuMer Raz » 13 lis 2006, 18:16

chaddy osobiscie i werfoz temat na forum gb mowili to gra wyglada tak samo ale strzelanie lepsze podobno mapy zimowe sa naprawde zajebiste widzialem filmiki z online NTSC i jak sie kolosie strzelali to wystrzelili co nwyzej po magzynku

Następna strona

Powrót do SOCOM: U.S. Navy SEALs